Katalogi - Hamulce Net

Przejdź do treści

Menu główne:

Katalogi

Klocki hamulcowe

W związku z tym, że prawidłowy dobór klocków i tarcz do samochodów i motocykli wcale nie jest prostą sprawą, nie publikujemy cennika na stronach WWW. Zbyt często producenci samochodów stosują odstępstwa związane ze specyfiką rynku (wersje skandynawskie, szwajcarskie, samochody ze wzmocnionymi układami hamulcowymi, kilka rozwiązañ dla tego samego modelu). Aby uniknąć pomyłek, zapraszamy do skorzystania z drogi mailowej, telefonicznej, komunikatora GG. Prosimy o podanie wszelkich danych związanych z danym samochodem. Nazwa, model, rok produkcji, często nawet miesiąc, kod nadwozia i/lub silnika, rozmiar felg, rodzaj nadwozia, skrzyni biegów itp. Postaramy się odpowiedzieć niemal on-line.

Dla samochodów z grupy VAG (Audi, Volkswagen, Skoda, Seat) przydatny w doborze hamulców będzie nr VIN oraz kod hamulca, który znajduje się na kartce pod wykładziną bagażnika (obok koła zapasowego) oraz w książce samochodu. Najlepiej w całości ją sfotografować i dołączyć do e-maila.

W przypadku samochodów innych marek prosimy o podanie wszystkich szczegółów, nr VIN, rodzaj nadwozia, data produkcji, kraj przeznaczenia, rozmiar felg oryginalnych, obecność układu ABS, ESP itp.

NAPISZ DO NAS:

biuro@hamulce.net

ZADZWO
Ń:
(pon-pt 9,oo-17,oo)
TEL.: 601229480
Gadu-Gadu:
7326260

Od wielu lat wspó
łpracujemy z licznymi klubami użytkowników, grupami dyskusyjnymi. Oferujemy najniższe ceny.

· "IKAR"
· "RALLYPL"
· "Licencja Rajdowa, Wy
ścigowa"
· „Klub Subaru”
· „Klub Cytrynki”
· „Forum.tuning.pl”
· Centomania
· I wiele innych klubów u
żytkowników

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego